Główna treść strony Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Zagospodarowanie terenu ronda przy ul. Warszawskiej

  2013.04.19
  Ronda stanowią ważnym element sieci komunikacyjnej, muszą zapewnić sprawny i przede wszystkim bezpieczny przejazd kierowcom. Można je również potraktować jako element dekoracyjny. Mając na uwadze powyższe w tym tygodniu zagospodarowano teren ronda przy ul. Warszawskiej.
 • Podsumowanie akcji zbiórki zużytych opon

  2013.01.07
  Miejsko- Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Serocku informuje, że w wyniku przeprowadzonej akcji zbierania opon (przeprowadzonej w trzech terminach pod koniec 2012 roku) zebrano ok. 5 ton zużytych opon od samochodów osobowych i maszyn rolniczych. Zużyte opony zostały przekazane do specjalistycznej firmy TRANS POŁUDNIE Sp. z o.o., zajmującej się sortowaniem zużytych opon z przeznaczeniem do utylizacji. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy aktywnie włączyli się w akcję zbierania zużytych opon.

 • Zasady nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi

  2012.12.06
  Szanowni Państwo,

  Coraz większymi krokami zbliżamy się do podjęcia przez Radę Miejską w Serocku uchwał, które są niezbędne do wprowadzenia w życie zmian dotyczących gospodarowania odpadami komunalnymi, powstającymi w gospodarstwach domowych. Przypominamy, że z dniem
  1 lipca 2013 roku zacznie obowiązywać w całej Polsce nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi nałożony przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 roku o
  utrzymaniu czystości i porządku w gminach. W związku z licznymi pytaniami, które napływają od Państwa przygotowaliśmy artykuł przybliżający zasady funkcjonowania nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie gminy Serock. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.
 • Nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi

  2012.11.12
  Z dniem 1 lipca 2013 roku zacznie obowiązywać w całej Polsce nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi nałożony przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tekst jednolity Dz. U. z 2012r.poz. 391 i 951), przez wielu definiowany jako „rewolucja śmieciowa”. Wówczas odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zajmować się będzie gmina, w ramach uiszczonej przez właścicieli opłaty.
 • Regulamin rozliczania kosztów centralnego ogrzewania

  2012.10.29
  Zarządzeniem nr 3/2012 Dyrektora Miejsko – Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Serocku z dnia 25 października 2012 roku wprowadzony został regulamin rozliczania kosztów centralnego ogrzewania w budynkach zarządzanych przez Miejsko – Gminny Zakładu Gospodarki Komunalnej w Serocku.
 • Zbiórka opon

  2012.10.11
  Miejsko- Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Serocku informuje, że w wyniku pierwszej przeprowadzonej zbiórki opon w dniach 24.09.2012 - 30.09.2012 zebrano ok. 2 ton zużytych opon od samochodów osobowych i maszyn rolniczych. Dziękujemy mieszkańcom za aktywny udział w akcji.
 • Kocham, lubię, szanuję...nie śmiecę

  2012.09.17
  Motto akcji sprzątania świata 2012 powinno służyć każdemu z nas na co dzień. Często jednak rzeczywistość jest inna. Zaśmiecanie terenów wokół nas to powszechne i uciążliwe zjawisko. Pracownicy Miejsko – Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Serocku na bieżąco zajmują się usuwaniem śmieci z przydrożnych rowów, poboczy dróg, usuwają dzikie wysypiska śmieci w lasach.
 • Kwiaty na serockich ulicach

  Kwiaty na serockich ulicach

  2012.08.21
  Otaczająca nas zieleń, prawidłowo założona i pielęgnowana dodaje uroku naszemu otoczeniu oraz pozytywnie działa na nasze zmysły. Pracownicy Miejsko- Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Serocku na co dzień dbają o przestrzeń, w której Państwo przebywają...
 • Ogłoszenie: BEZPŁATNA ZBIÓRKA ZUŻYTYCH OPON

  Ogłoszenie: BEZPŁATNA ZBIÓRKA ZUŻYTYCH OPON

  2012.08.17
  Miejsko – Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Serocku informuje, że na terenie Miasta i Gminy Serocku organizuje bezpłatną zbiórkę zużytych opon.
 • Ważne w sezonie turystycznym

  2012.08.17
  Informujemy, iż od maja bieżącego roku funkcjonuje w Serocku, przy ul. Św. Wojciecha publiczna toaleta.

Stronicowanie