Menu podstrona

Harmonogramy odbioru odpadów w styczniu i lutym 2019 r.

Przedstawiamy Państwu harmonogramy odbioru odpadów na styczeń i luty 2019.
Na razie tylko na dwa miesiące, ponieważ na kolejne miesiące harmonogramy odbioru odpadów zostaną uzgodnione po wyłonieniu w przetargu firmy, która będzie realizować zadanie od marca do końca 2019 roku.
Proszę zwrócić uwagę, że wracamy do systemu odbioru odpadów z całych miejscowości, bez podziału na trasy. Funkcjonujący od kwietnia tego roku podział na odbiór odpadów z poszczególnych ulic w obrębie miejscowości nie sprawdził się.

W harmonogramie, który będzie obowiązywał od nowego roku wprowadzono kilka zmian dotyczących dni odbioru odpadów dla miejscowości Izbica, Jachranka, Skubianka oraz Serock, Jadwisin i Stasi Las.

Odpady z miejscowości Jadwisin i Stasi Las odbierane będą zgodnie z nowym harmonogramem we wtorki, a nie jak było do tej pory w czwartki. Zmiana dotyczy również Serocka - odpady, z ulic, które do tej pory odbierane były w piątki, będą odbierane w środy. Druga część Serocka, która „realizowana” była w czwartki pozostaje bez zmian. Na piątki zostały zaś przeniesione odbiory odpadów z miejscowości Izbica, Jachranka i Skubianka – do tej pory dniem odbioru odpadów w tych miejscowościach była środa.

Uwaga: Odbiór odpadów od godziny 7 rano. Prosimy o wystawienie pojemników i otwarcie altan śmietnikowych.

 

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW W STYCZNIU I LUTYM 2019 R.

wstecz