Główna treść strony Utrzymanie czystości i zieleni

Świąteczne oświetlenie gminy

Przed nami Święta Bożego Narodzenia i choć pogoda nie przypomina zimowej aury, to iluminacje świąteczne sprawiają, że możemy poczuć ten świąteczny czas. Najwięcej świątecznych ozdób pojawiło się w mieście, ale również nie brakuje ich na ternie gminy. Iluminacje świetlne powieszone zostały na latarniach wzdłuż głównych ulic, a także ulic dojazdowych do Rynku. Niektóre z ozdób pochodzą z zeszłych lat, ale pojawiło się wiele nowych, jak te przy ulicy Warszawskiej i Pułtuskiej, zakupione w ubiegłym roku oraz kontynuacja tej dekoracji, która w tym sezonie po raz pierwszy została zamontowana przy ulicy Zakroczymskiej w Serocku. Nowe dekoracje pojawiły się również w Kani Nowej, przy ulicy Polnej.

 

Najważniejszą ozdobą, która przypomina o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia jest oczywiście choinka na Rynku, na której w tym sezonie pojawiła się nowa dekoracja w postaci złotych i czerwonych bombek oraz profesjonalnego oświetlenia ledowego z efektem flash.

W miejscowości Zegrze, na skarpie koło kościoła ustawiona została nowa choinka, również przyozdobiona złotymi bomkami oraz profesjonalnym ledowym oświetleniem.

Dekoracje świąteczne będzie można podziwiać do ostatnich dni stycznia 2020 roku.

 

  • oświetlenie świateczne
  • oświetlenie świateczne
  • oświetlenie świąteczne
  • oświetlenie świąteczne
  • oświetlenie świąteczne

wstecz

Powrót do topu strony